Naši psi

NAŠI PSI

Aladin Herbal Garden, nar. 3. 3. 2011

Aladin je náš první synáček – herbaláček. Vzhledem ke svým zdravotním problémům se rozhodl zůstat doma u maminky. Závislost na pánu, hravost a radost jsou charakteristické vlastnosti pro všechny brabantíky a pro našeho Láďu to platí dvojnásob. Doma je skvělým lékem na smutek. V roce 2012 úspěšně složil canisterapeutické zkoušky a praktikuje ji v Domově Mladá, SpMŠ Domeček v Nymburce a od roku 2016 nově na oddělení NIP Chronicare v Nymburce.

Bezinka z Kamenické tvrze, nar. 8. 12. 2014

img_2669

Bezinka je naše nová brabantí láska. Přivezli jsme si ji z Kamenice u Jihlavy vymazlenou rodinou Kozákových. Po krátké ale velice úspěšné kariéře sportovnce agiliťáka, kterou bohužel překazila artróza kyčlí, se věnuje s velikou chutí – jí vlastní – hlídání a psychohygieně lidské smečky.

Pigi Tea Griffon land FCI, nar. 6. 3. 2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Piginku jsme si přivezli od dalekého moře, od paní Iwony Witaszek. Je to stále dobře naladěný psíček s veselými nápady, bezelstně chtivá kontaktu všeho druhu a taky je to můj zhmotněný sen: černo-černý brabantík. Piginka v roce 2017 vykonala canisterapeutické zkoušky ve Výcvikovém canisterapeutickém sdružení Hafík, z.s. Třeboň. V roce 2018 odchovala svůj první vrh „G“.

Abbie MGDF, 14. 11. 2016

IMG-20190707-WA0006

Abbienka je „dovoz“ z Malty. Je chovnou fenou Nadačního fondu Mathilda, který se mimo jiné také věnuje výcviku vodicích psů. Abbie v roce 2018 odchovala svůj první vrh čítající 10 miminek. V létě 2019 složila canisterapeutické zkoušky. Kdo by chtěl naživo vidět pejska plného energie a nadšení z čehokoliv – a přitom poslušného, tak musí poznat naší Abbie!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>